pozadie hlavička
Načítavanie...
Progress bar bg
0
%
pozadie apollo spodokpozadie blesk

Šablóna Apollo

Váš dokonalý moderný
e-shop len za 199 €

Vytvárate vlastný e-shop a hľadáte spoľahlivú šablónu za skvelú cenu? Skúste moju Shoptet šablónu Apollo.

Skúsenosti s grafikou a frontend programovaním som získaval viac ako 8 rokov a všetky som ich zúročil pri tvorbe Shoptet šablóny Apollo, ktorá už tísícom mojich klientov pomohla začať so svojim online podnikaním.

Váš biznis si zaslúži moderný, responzívny a prehľadný web, vďaka ktorému si vaši klienti môžu jednoducho prezerať a objednávať vaše produkty.

Apollo logo

Aké sú výhody šablóny Apollo pre váš e-shop?

1Pozadie čísla

Súčasný a responzívny dizajn - váš e-shop sa zobrazí na všetkých druhoch zariadení bez akýchkoľvek problémov (počítač, mobil, tablet).

2Pozadie čísla

Produkty budú zobrazené formou slideru aj výpisu na vašej hlavnej stránke.

3Pozadie čísla

Na vašu hlavnú stránku môžete jednoducho zobraziť všetko, čo potrebujete - logá partnerov, vaše blogy, služby ktoré ponúkate, príspevky zo sociálnych sietí, vaše obľúbené kategórie produktov či akciové produkty.

4Pozadie čísla

K šablóne Apollo získate aj pravidelné aktualizácie.

5Pozadie čísla

Môžete konzultovať všetky kroky s marketingovými špecialistami, odborníkmi na texty, SEO či grafický dizajn.

6Pozadie čísla

Šablóna Apollo sa dá prispôsobiť akémukoľvek druhu e-shopu - eshopy na šablóne.

7Pozadie čísla

Okamžitá pomoc pri nastavovaní šablóny priamo od autora

8Pozadie čísla

Šablóna je bezpečná a vytvorená profesionálmi, nemusíte sa báť o vaše dáta.

Pozadie hodnotenie šablony bodkyPozadie hodnotenie šablony
5,0
90+ hodnotení
Hviezdičky
Recenzie
pozadie praca vrch

Doplnky

...ktoré zmenia váš e-shop na nákupný zážitok.

Hľadáte doplnok na e-shop, ktorý bude vyhovovať vašim náročným dizajnovým očakávaniam? Mám pre vás skvelú správu - mysleli sme aj na to. U nás vývoj nikdy nezastaví - doplnky šablón budú pravidelne pribúdať. A najlepšia správa - sú kompatibilné s rôznymi šablónami Shoptetu!

Pozadie apollo bodky
Doplnok - Banner Hodnotenie

Pre dôveryhodnosť e-shopov odporúčame hodnotenia od zákazníkov. Viete predsa sami, že keď nakupujete, radi si čítate recenzie a skúsenosti iných nakupujúcich. Umožnite to aj návštevníkom vášho e-shopu a aplikujte doplnok Banner Hodnotenia vďaka ktorému budú mať návštevníci vášho e-shopu jednoduchú a rýchlu možnosť zvýšiť vám rating a povedať ďalším nakupujúcim, že váš e-shop a produkty v ňom sa oplatí nakúpiť.

Zobraziť doplnok
Doplnok - Cena po prihlásení

Hľadáte spôsob, ako vašich zákazníkov na e-shope motivovať k tomu, aby sa prihlásili do zákazníckej zóny? Máme pre vás doplnok Cena po prihlásení vďaka ktorému vaši zákazníci uvidia zvýhodnenú cenu produktu, ak sa zaregistrujú. Môžete upravovať text, farbu aj ikonu, aby dizajn čo najviac zodpovedal dizajnu vášho e-shopu.

Zobraziť doplnok
Doplnok - Banner KONTAKT

Komunikácia so zákazníkmi je dôležitá, preto sme pre vás vytvorili čo najjednoduchší spôsob, ako môžu vaši klienti kontaktovať váš zákaznícky servis. Banner KONTAKT je pre vás ideálnym spôsobom, ako vašim klientom pripomenúť, že sa o nich a ich nákup radi postaráte.

Zobraziť doplnok
Doplnok - Infohláška v detaile

Zostaňte v kontakte s vašimi zákazníkmi a dovoľte im, aby sa vám ozvali kedykoľvek - napríklad, ak nájdu nižšiu cenu vášho produktu na inom e-shope. Umiestnite do vášho e-shopu akúkoľvek Infohlášku v detaile ako doplnok.

Zobraziť doplnok
Doplnok - šipky

Zaujímavejší spôsob, ako si vaši zákazníci môžu preklikávať vaše produkty na e-shope? Vytvorili sme ho! Použite jednoduché prehliadanie pomocou doplnku Šípky.

Zobraziť doplnok
Doplnok - Štítok AKCIA

Povedzte vašim zákazníkom, koľko môžu pri nákupe vašich produktov ušetriť. Pridajte na svoju stránku Štítok AKCIA vyberte si vlastný dizajn, ktorý bude korešpondovať s vašim webom a prilákajte pozornosť vašich zákazníkov na akciové produkty.

Zobraziť doplnok
Doplnok - KLIK Banner

Máte na e-shope výpredaje alebo akciový tovar? Zjednodušte svojim zákazníkom cestu k týmto produktom jednoduchým a praktickým KLIK bannerom ktorý podporí nákupné správanie vašich zákazníkov a pomôže s visibilitou vašich akciových produktov.

Zobraziť doplnok
Doplnok - Infohláška v záložke

Marketing a humor nám tiež nie sú cudzie, preto sme pre vás vytvorili doplnok Infohláška v záložke. Ak váš zákazník otvorí iný web, v záložke vášho e-shopu sa mu zobrazí infohláška, ktorú si zvolíte sami. Od “Chýbaš mi, vráť sa” po “U nás nakúpiš aj tak najlepšie”. Vašej kreativite sa medze nekladú, Infohláška v záložke je moderný a zaujímavý spôsob, ako dostať vašich klientov späť na vašu stránku.

Zobraziť doplnok
Doplnok - Top kategórie

Najpredávanejšie, najobľúbenejšie či najlacnejšie? Top kategórie na vašom e-shope nesmú zostať skryté. Preto sme vytvorili doplnok, ktorý ich adekvátne odprezentuje vašim zákazníkom. Upravujte svoje Top kategórie na e-shope farebne aj funkčne.

Zobraziť doplnok
Doplnok - Úprava tlačidiel

Je váš dizajn v štýle komixu, pop artovej ilustrácie alebo flat dizajnu a robíte si starosti, ako budú vyzerať vaše tlačítka? Problém sme vyriešili za vás! Doplnok Úprava tlačidiel vám dovoľuje vytvoriť akýkoľvek grafický dizajn tlačidiel pre nákup! Môžete meniť dizajn, text v tlačidlách, aj ich tvar.

Zobraziť doplnok
pozadie apollo vrchpozadie apollo spodok

Unikátny e-shop
na mieru

Rozšírenia šablóny APOLLO

Rozhodli ste sa priamo pre šablónu Apollo? Náš tím vývojárov má obrovskú radosť! Preto vám ponúkame neuveriteľných 65+ rozšírení šablóny Apollo , vďaka ktorým bude váš e-shop iný, ako všetky ostatné. Customizujte vaše podnikanie a odlíšte sa od konkurencie.

tlačítko bodky
Pozadie apollo bodky
Programátor a dizajnerka miadizajn

Kontakt

Ozvite sa, programátor s dizajnérkou vám prídu na pomoc.

Zlatý shoptpet partner
Pozadie bodky
tlačítko bodky

Formulár bol odoslaný

Ďakujeme, že ste sa rozhodli s nami spolupracovať.
Čoskoro sa Vám ozvem.

Jakub Turský

pozadie instagram