pozadie hlavička
Načítavanie...
Progress bar bg
0
%
pozadie shoptet partner spodok

Shoptet partner

6 skvelých dôvodov, prečo spolupracovať so Shoptetom , ak si developer

Staň sa súčasťou rýchlo rastúcej platformy, vďaka ktorej si môžeš uplatniť pasívny príjem a žiť svoj život tak, ako sa ti páči.

Pozadie shoptet bodky
Shoptet logo
1Pozadie čísla

Na e-commerce vlne sa dá stále surfovať

E-commerce je jeden z najrýchlejšie rastúcich trhov. Obzvlášť v Česku a na Slovensku už existujú e-shopy naozaj na všetko a tento spôsob podnikania neustále rastie. Shoptet ti ponúka možnosť nájsť klientov, ktorí hľadajú riešenia pre svoje online podnikanie a to bez väčšej snahy. Partnerstvo so Shoptetom ti dá prístup k tomuto trhu a šancu uplatniť sa na ňom ako tvorca. Staň sa súčasťou rýchlo rastúcej platformy, vďaka ktorej si môžeš uplatniť pasívny príjem a žiť svoj život tak, ako sa ti páči.

2Pozadie čísla

Nemusíš klientov hľadať, prídu sami

Nie je veľa vecí, ktoré by introvertného developera budili zo sna viac, ako predstava, že si musí hľadať vlastných klientov. Tento problém Shoptet vyrieši za teba. Zákaznícka základňa Shoptetu je veľká a stále rastie. Ako Shoptet partner máš prístup k zákazníkom, ktorí majú reálny záujem o tvoje služby, čo výrazne uľahčuje proces hľadania klientov.

3Pozadie čísla

Čo nevieš, to ťa naučia

Shoptet poskytuje tech support a školiace cykly pre svojich partnerov. Pomôžu ti porozumieť platforme ako takej, vyriešiť technické problémy, dostaneš kopu skvelých rád a získaš možnosť dozvedieť sa, ako vytvárať pre klientov aj pokročilé funkcie či doplnky. Ak máš chuť sa vzdelávať v oblasti e-commerce, Shoptet Univerzita je skvelé miesto práve pre teba.

4Pozadie čísla

Prispôsobivá platforma pre všetkých

Shoptet je platforma, ktorá umožňuje prispôsobovať e-shopové riešenia podľa potrieb klientov. Vytváraj unikátne e-shopy na jednej customizovateľnej šablóne. Klient tak získa originálny vzhľad e-shopu a teba to bude stáť iba pár hodín navyše, narozdiel od e-shopov, ktoré by si vyrábal kompletne celé na mieru.

5Pozadie čísla

Čím viac vytvoríš, tým viac predáš

Shoptet nezaspal na vavrínoch a okrem e-shopových šablón máš možnosť vytvárať pre klientov aj rôzne doplnky či rozšírenia služieb. Pridávaj doplnky, nové nástroje, ponúkaj služby svojich kolegov z oblasti webdizajnu či produktového copywritingu a rozšíriš tak nielen svoju ponuku, ale aj klientove možnosti na komerčný úspech.

6Pozadie čísla

Marketing Shoptetu je tvoja cesta k finančnej nezávislosti

Vždy je skvelé, keď nemusíš predávať sám seba a napriek tomu máš možnosť získať klientov. Marketingový tím Shoptetu poskytuje nielen marketingovú či strategickú podporu svojim partnerom, ale k tvojim developerským službám sa vďaka ich platenej reklame dostane viac ľudí a teba to nestojí vôbec nič.

Zaves svoju šablónu na Shoptet a získaj viac klientov!
šípka
pozadie instagram